Wydajemy miesięcznik!

Na Kaszubach – miesięcznik, w którym nie ma polityki i złych wiadomości. Chcemy pokazać Państwu ciekawe Kaszuby. Liczymy, że Państwo będziecie ich ciekawi.

Chcemy pokazać Państwu ciekawe Kaszuby i liczymy, że Państwo będziecie ciekawi tych Kaszub – przepięknego miejsca, w którym żyjemy lub do którego chętnie wracamy (w przypadku tych z Państwa, którzy przyjeżdżają tu wypoczywać).

Odwiedzamy ludzi, którzy na Kaszubach mieszkają i robią rzeczy niezwykłe lub niezwykle dobrze robią rzeczy zwykłe. Liczymy, że wielokrotnie Was zaskoczymy opowieściami i naszymi bohaterami!

Zaprezentujemy Państwu stałe rubryki dotyczące propozycji kulturalnych, sportowych czy spacerowych. Dzięki współpracy z parkami krajobrazowymi i leśnictwami będzie mieli Państwo okazję podpatrzeć, poznać tę wspaniałą przyrodę, którą tutaj na Kaszubach jesteśmy otoczeni.

Zapraszamy serdecznie do lektury. Mamy nadzieję, że nasz miesięcznik po prostu się Państwu spodoba i że dzięki niemu często będziecie się uśmiechać, wychodzić na spacery, poznawać wspaniałe miejsca i ludzi. Tu – NA KASZUBACH.

http://nakaszubach.info/prenumerata/

nr1

 

na_kaszubach

Dodaj komentarz

© 2012 BonNote

Scroll to top