Świetne występy Tomasza Miśkiewicza w warszawskiej edycji Cavaliady

Tomasz Miśkiewicz wybrał się do Warszawy w towarzystwie Classic Can Do B, Dimequa’y i Civisa. W doborowym towarzystwie utytułowanych polskich i zagranicznych jeźdźców, nasz młody zawodnik radził sobie wyśmienicie.

Największym sukcesem było drugie miejsce Dimequa’y w finale Małej Rundy. Lepszy od naszego zawodnika był tylko Quintus 93 pod Maksymilianem Wechtą. W pobitym polu Tomek zostawił m.in.  Jarosława Skrzyczyńskiego, Nowojkę Kiecoń i innych.

Civis radził sobie naprawdę dobrze, biorąc pod uwagę rangę zawodów i to, że jest niewielkiego wzrostu folblutem. Brak tylko pewnej regularności, co mamy nadzieję się zmieni. Civis w pierwszym konkursie Dużej Rundy był 23. z tylko czterema punktami karnymi, jednak z nieciekawym czasem. Za to w drugim konkursie pojechał znakomicie zajmując 10. pozycję! W konkursie Grand Prix zajął zaś chlubną 15. pozycję z ośmioma punktami karnymi.

Najbardziej niedoświadczona Classic Can Do B zbierała zaś doświadczenia, choć w jednym z konkursów Małej Rundy zajęła dobre, 6. miejsce, a w innych konkursach meldowała się w środku stawki.

Pełne wyniki Cavaliady dostępne TUTAJ.

Nowy sezon skokowy rozpoczynamy pierwszymi zawodami już w maju. Serdecznie na nie zapraszamy! Kto miałby ochotę sprawdzić formę naszego zawodnika już dziś może sobie zarezerwować weekend majowy 16-18.

Foto: CAVALIADA

Foto: CAVALIADA

Dodaj komentarz

© 2012 BonNote

Scroll to top