Listy zgłoszeniowe

Poniżej zamieszczamy listę zgłoszeń na zawody skokowe 1-2 czerwca 2013 r. W razie jakichkolwiek niezgodności prosimy o kontakt z biurem zawodów – zawody@sportykonne.pl lub tel. 502 642 869

 

Klasa LL

  1. Agata Imanowska- Malia  KJ Beniaminek 03 x2
  2. Tomasz Pałkowski- Dersy  KJ Stado Ogierów x2
  3. Patryk Miśkiewicz- Roxawell  LKS Nadwiślanin Kwidzyn x2
  4. Piotr Kanka- Erka  KJ Stado Ogierów  x2
  5. Katarzyna Piaścik- Tramal  KJ Kawaleria Hubal
  6. Martyna Kopeć- Prinz  KJ Kawaleria Hubal
  7. Karolina Maszkowska- Etiuda  KJ Stado Ogierów  x2
  8. Tomasz Miśkiewicz- Corrason Espinado  KSPSK  x2
  9. Tomasz Miśkiewicz- Ginger  Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych  x2
  10. Paula Myszka -koń Emila, 2 x

Klasa L

  1. Marta Kropidłowska- Julek      PLJ  x2
  2. Anna Chustak- Karino      PLJ  x2
  3. Tomasz Pałkowski- Wanad  KJ Stado Ogierów  x2
  4. Tadeusz Sztandur- Mendoza    PZJ
  5. Piotr Kanka- Erka  KJ Stado Ogierów
  6. Jessica Sosnowska- Jork  PLJ  x2
  7. Katarzyna Piaścik- Tramal  KJ Kawaleria Hubal  x2
  8. Martyna Kopeć- Prinz  KJ Kawaleria Hubal  x2
  9. Łukasz Częścik- Ambrozjo J
  10. Karolina Maszkowska- Etiuda  KJ Stado Ogierów
  11. Wojciech Rowiński- Integro
  12. Tomasz Miśkiewicz- Versallie de Bust  KSPSK x2
  13. Tomasz Miśkiewicz- Christobaldi  KSPSK x2
  14. Tomasz Miśkiewicz- Dragon KSPSK x2
  15. Koń Nasza Mi konkurs klasy L x2  Zawodnik Martyna Górska JKS Rywal Grudziadz
  16. Paula Myszka, koń Emila 1x

Klasa P

  1. Marta Birk- Gandis  KJ Stado Ogierów
  2. Anna Androsiuk- Dabella Z  SKJ Sopot
  3. Patryk Miśkiewicz- Iwiano  LKS Nadwiślanin Kwidzyn
  4. Patryk Miśkiewicz- Witalis  LKS Nadwiślanin Kwidzyn
  5. Tadeusz Sztandur- Mendoza  PLJ
  6. Klaudia Jeschke- Bystra Bafi  KJ Rywal Grudziądz
  7. Alicja Charuk- Jaga  SKJ
  8. Alicja Charuk- Aurelia  SKJ
  9. Łukasz Częścik- Ambrozjo J
  10. Wojciech Rowiński- Integro
  11. Marta Birk- Gandis  Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
  12. Tomasz Miśkiewicz- Ares  KSPSK

Klasa N

  1. Marta Birk- Gandis  KJ Stado Ogierów
  2. Tomasz Pałkowski- Nil  KJ Stado Ogierów
  3. Anna Androsiuk- Dabella Z  SKJ
  4. Patryk Miśkiewicz- Case Z  LKS Nadwiślanin Kwidzyn
  5. Patryk Miśkiewicz- Iwiano  LKS Nadwiślanin Kwidzyn
  6. Patryk Miśkiewicz- Witalis  LKS Nadwiślanin Kwidzyn
  7. Klaudia Jeschke- Bystra Bafi  KJ Rywal Grudziądz
  8. Alicja Charuk- Hetman  SKJ
  9. Alicja Charuk- Aurelia  SKJ
  10. Alicja Charuk- Jaga  SKJ
  11. Iwona Sitowska- Czantoria  KJ Poster Piaseczno
  12. Iwona Sitowska- Just Do It  KJ Poster Piaseczno
  13. Marta Birk- Gandis  KJ Stado Ogierów
  14. Tomasz Miśkiewicz- Ares  KSPSK
  15. Tomasz Miśkiewicz- Classic Can Do  KSPSK
  16. Tomasz Miśkiewicz- Dimequa  KSPSK
  17. Martyna Górska – Sargasso  JKS Rywal Grudziadz

Klasa C

  1. Marta Birk- Gandis , KJ Stado Ogierów
  2. Tomasz Pałkowski- Nil , KJ Stado Ogierów
  3. Patryk Miśkiewicz- Case Z , LKS Nadwiślanin Kwidzyn
  4. Alicja Charuk- Hetman , SKJ
  5. Iwona Sitowska- Czantoria , KJ Poster Piaseczno
  6. Iwona Sitowska- Just Do It, KJ Poster Piaseczno
  7. Tomasz Miśkiewicz- Corde Quatro, KSPSK
  8. Tomasz Miśkiewicz- Civis, KSPSK
  9. Martyna Górska – Sargasso, JKS Rywal Grudziadz

Zawody skokowe w Kwiekach

Dodaj komentarz

© 2012 BonNote

Scroll to top