Wstępne listy startowe na piątek, 16 maja 2014, Kwieki

ZAWODY REGIONALNE
KASZUBSKIE STOWARZYSZENIE PROMOWANIA SORTÓW KONNYCH
KWIEKI 16-05-2014
LISTA STARTOWA
KONKURSU Nr 1. KL „LL” – dokładności Art. 238.1.1 – konkurs towarzyski
Lp. K O Ń Z  A W O D N I K K L U B
1 PLENTYD Maciej Hartman KJ LOTAR Biskupiec
2 HYDRON Dawid Czarnecki KJ Stado Ogierów Starogard
3 PLENTYD Maciej Hartman KJ LOTAR Biskupiec
4 HYDRON Dawid Czarnecki KJ Stado Ogierów Starogard
5 PLENTYD Maciej Hartman KJ LOTAR Biskupiec
6 PIPIN Zuzanna Golicka Pomorska Liga Jeździecka
7 FERDINAND Zuzanna Zawadowicz SKJ Sopot
8 PIPIN Zuzanna Golicka Pomorska Liga Jeździecka
9 KANIA FOR PLEASURE Jesika Sosnowska Pomorska Liga Jeździecka
10 COLA BRENION Agnieszka Rzemieniecka Pomorska Liga Jeździecka
11 KANIA FOR PLEASURE Jesika Sosnowska Pomorska Liga Jeździecka
12 COLA BRENION Agnieszka Rzemieniecka Pomorska Liga Jeździecka
13 DIAGRAM Jarosław Pawłowski KJ WALOR
14 KAMRAT Tomasz Pastwa KJ Stado Ogierów Starogard
15 DIAGRAM Jarosław Pawłowski KJ WALOR
16 LAZUR Dawid Czarnecki KJ Stado Ogierów Starogard
17 CANEL CASTRO Natalia Leper BPK
18 CHARRO Katarzyna Kromer BPK
19 CANEL CASTRO Natalia Leper BPK
20 CHARRO Katarzyna Kromer BPK
21 SALSA Anna Garapuczyk Pomorska Liga Jeździecka
22 MALTA Krzsztof Pudełek BPK
23 PRETTY CENTO Alicja Olszewska Dom Koni LAZAR
24 GUNNY Adrianna Jeschke JKS RYWAL Grudziądz
25 IRIS Josette Huisman CSJ Cival Biały Bór
26 LUCKY LOOK Waldemar Golisz JKS AGRO-POL Trzebiatów
27 KARIERA Zuzanna Golicka Pomorska Liga Jeździecka
28 NEZTRA Maria Dulcet Stow. Kuj-Pom.
29 TREZOR Dawid Czarnecki KJ Stado Ogierów Starogard
30 NEZTRA Maria Dulcet Stow. Kuj-Pom.
31 SISI II Zuzanna Zawadowicz SKJ Sopot

 

KWIEKI 16-05-2014
LISTA STARTOWA
KONKURSU Nr 2. KL „L” – dwufazowy Art. 274.5.3
Lp. K O Ń Z  A W O D N I K K L U B
1 TREZOR Dawid Czarnecki KJ Stado Ogierów Starogard
2 SEXY MK Marcin Olszewski Dom Koni LAZAR
3 SISI II Zuzanna Zawadowicz SKJ Sopot
4 SEXY MK Marcin Olszewski Dom Koni LAZAR
5 SISI II Zuzanna Zawadowicz SKJ Sopot
6 EMPIRE Maciej Hartman KJ LOTAR Biskupiec
7 KARIERA Zuzanna Golicka Pomorska Liga Jeździecka
8 EMPIRE Maciej Hartman KJ LOTAR Biskupiec
9 LUCKY LOOK Waldemar Golisz JKS AGRO-POL Trzebiatów
10 NEZTRA Maria Dulcet Stow. Kuj-Pom.
11 IRIS Josette Huisman CSJ Cival Biały Bór
12 GUNNY Adrianna Jeschke JKS RYWAL Grudziądz
13 PRETTY CENTO Alicja Olszewska Dom Koni LAZAR
14 MALTA Krzsztof Pudełek BPK
15 LAUR Patryk Miśkiewicz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
16 CRAISI I Anhelika Mishlanova-Podpora Pomorska Liga Jeździecka
17 LAUR Patryk Miśkiewicz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
18 KAMA Jarosław Pawłowski KJ WALOR
19 PELA Katarzyna Becker KJ SOKÓŁKI
20 LORD Konrad Pawłowski SKJ Sopot
21 PELA Katarzyna Becker KJ SOKÓŁKI
22 LORD Konrad Pawłowski SKJ Sopot
23 MALWA Marcin Olszewski Dom Koni LAZAR
24 LAZUR Dawid Czarnecki KJ Stado Ogierów Starogard
25 MALWA Marcin Olszewski Dom Koni LAZAR
26 GANDAWA Weronika Wyszałtowska LKS Nadwiślanin Kwidzyn
27 DERESY Tomasz Pałkowski KJ Stado Ogierów Starogard
28 GANDAWA Weronika Wyszałtowska LKS Nadwiślanin Kwidzyn
29 THOSWIN VELDHOEK Agata Gietka KJ CAVALLINO
30 FERDINAND Zuzanna Zawadowicz SKJ Sopot
31 PORTOFINA Karolina Hartman LKS Nadwiślanin Kwidzyn
32 KARAT LOVE Jan Kałabun Kuj-Pom Klub Jeździecki
33 FOBOS Weronika Linde KJ Stado Ogierów Starogard
34 STARKA Ewa Opas JKS ELECON Szczecin
35 CELLIM Zofia Połczyńska KJ SOKÓŁ Damasławek
36 ARTHAGO 4 Maciej Hartman KJ LOTAR Biskupiec
37 RADON Paulina Statkiewicz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
38 ARTHAGO 4 Maciej Hartman KJ LOTAR Biskupiec
39 USZATKA Zbigniew Szrejder JKS RYWAL Grudziądz
40 CLINSMANN JUNIOR B Patryk Miśkiewicz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
41 KAMEL Marcin Olszewski Dom Koni LAZAR
42 MENDOZA Tadeusz Sztandur Pomorska Liga Jeździecka
43 KAMEL Marcin Olszewski Dom Koni LAZAR
44 DIUCOND Renata Wójcik KJ Młyńska Struga
45 DALEMIR Bogdan Wróblewski LKS Nadwiślanin Kwidzyn
46 TULUZA Iwona Sitowska SJ POSTER Piaseczno
47 MALIA Tomasz Pałkowski KJ Stado Ogierów Starogard

 

LISTA STARTOWA
KONKURSU Nr 3. KL „P” – zwykły Art. 238.2.1
Lp. K O Ń Z  A W O D N I K K L U B
1 MALIA Tomasz Pałkowski KJ Stado Ogierów Starogard
2 CELLIM Zofia Połczyńska KJ SOKÓŁ Damasławek
3 DREAM ON Maciej Hartman KJ LOTAR Biskupiec
4 THOSWIN VELDHOEK Agata Gietka KJ CAVALLINO
5 PORTOFINA Karolina Hartman LKS Nadwiślanin Kwidzyn
6 KARAT LOVE Jan Kałabun Kuj-Pom Klub Jeździecki
7 FOBOS Weronika Linde KJ Stado Ogierów Starogard
8 CLINSMANN JUNIOR B Patryk Miśkiewicz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
9 STARKA Ewa Opas JKS ELECON Szczecin
10 RADON Paulina Statkiewicz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
11 USZATKA Zbigniew Szrejder JKS RYWAL Grudziądz
12 TULUZA Iwona Sitowska SJ POSTER Piaseczno
13 MENDOZA Tadeusz Sztandur Pomorska Liga Jeździecka
14 DIUCOND Renata Wójcik KJ Młyńska Struga
15 DALEMIR Bogdan Wróblewski LKS Nadwiślanin Kwidzyn
16 WANAD Dawid Czarnecki KJ Stado Ogierów Starogard
17 PLAYBOY Agnieszka Dobies /jun/ LKS Nadwiślanin Kwidzyn
18 PILLKALLEN HAVBEK Joanna Jagoda LKS Nadwiślanin Kwidzyn
19 OTTIL Robert Materna KJ Stado Ogierów Starogard
20 DAMARA II Aleksandra Wydrowska Pomorska Liga Jeździecka
21 LANDCASTER Paulina Zaleska BPK
22 DERESY Tomasz Pałkowski KJ Stado Ogierów Starogard
23 BALOU BOY Zofia Połczyńska KJ SOKÓŁ Damasławek
24 D-JAN Maciej Hartman KJ LOTAR Biskupiec
25 DON ESPADRON Monika Pasik LKJ Gałkowo

 

KONKURSU Nr 1. KL „P-1” – 5 – letnie z oceną stylu konia
Lp. K O Ń Z  A W O D N I K K L U B
1 BELLA BELLISSIMA Tomasz Miśkiewicz KSP Sportów Konnych
2 CATALAYA Robert Wilczewski CSJ Cival Biały Bór
3 DON ESPADRON Monika Pasik LKJ Gałkowo
4 BELLA DONNA 106 Tomasz Miśkiewicz KSP Sportów Konnych
5 CALVIN KLEIN Marcin Matelski BZK Kujawsko-Pomorski
6 BLUEGREY Tomasz Miśkiewicz KSP Sportów Konnych
7 ALCZENTO Irena Matysiak CSJ Cival Biały Bór
8 CHRISTOBALDI Tomasz Miśkiewicz KSP Sportów Konnych
9 JEZIORNA Jacek Zagor LKS Nadwiślanin Kwidzyn
10 VERSAILLES DU BUST Tomasz Miśkiewicz KSP Sportów Konnych
11 SILVANA Robert Wilczewski CSJ Cival Biały Bór
12 CONTI Tomasz Miśkiewicz KSP Sportów Konnych

 

KWIEKI 16-05-2014
LISTA STARTOWA
KONKURSU Nr 2. KL „N-1” – 6 – letnie z oceną stylu konia
Lp. K O Ń Z  A W O D N I K K L U B
1 DOLLAR DE NUEVO Monika Pasik LKJ Gałkowo
2 WANAD Dawid Czarnecki KJ Stado Ogierów Starogard
3 CANION Dominika Bach SKJ Sopot
4 CALLAHAN Marcin Matelski BZK Kujawsko-Pomorski
5 PORTOS Patryk Miśkiewicz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
6 LUKIER Monika Pasik LKJ Gałkowo
7 CAROVILLE S Jacek Zagor LKS Nadwiślanin Kwidzyn

 

MAŁA RUNDA  (seria A)
KONKURSU Nr 3A. KL „N” -zwykły  Art.. 238.2.1
Lp. K O Ń Z  A W O D N I K K L U B
1 DOLLAR DE NUEVO Monika Pasik LKJ Gałkowo
2 GRACJA Paulina Endraszka SKJ Sopot
3 CABRILLO Tomasz Miśkiewicz KSP Sportów Konnych
4 CANTURO I Marta Hejger JKS Narew Rózan
5 PLAYBOY Agnieszka Dobies /jun/ LKS Nadwiślanin Kwidzyn
6 PILLKALLEN HAVBEK Joanna Jagoda LKS Nadwiślanin Kwidzyn
7 OTTIL Robert Materna KJ Stado Ogierów Starogard
8 LUKIER Monika Pasik LKJ Gałkowo
9 BALOU BOY Zofia Połczyńska KJ SOKÓŁ Damasławek
10 DAMARA II Aleksandra Wydrowska Pomorska Liga Jeździecka
11 LANDCASTER Paulina Zaleska BPK
12 D-JAN Maciej Hartman KJ LOTAR Biskupiec
13 CANION Dominika Bach SKJ Sopot
14 ARPEGGIO Agata Gietka KJ CAVALLINO
15 NIL Tomasz Pałkowski KJ Stado Starogard Gdański
16 JUST DO IT Iwona Sitowska POSTER Piaseczno
17 KSIEZNA PANI Maja Grabarczyk LKJ Gałkowo
18 JOGI GOZDAWA Zbigniew Szrejder JKS RYWAL Grudziądz
19 AVATAR-S Marta Uchman KJ CAVALLINO
20 I AM YOURS Iwona Wilczewska CSJ Cival Biały Bór
21 SZAFIR M Julia Bogalecka GTH Gdynia
22 WANTOS Patryk Miśkiewicz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
23 REMBRAND Wiktoria Opas JKS ELECON Szczecin
24 ANTA MONIKA Monika Pasik LKJ Gałkowo
25 LORD N Robert Wilczewski CSJ Cival Biały Bór
26 QUEEN Paulina Endraszka SKJ Sopot
27 PARNASSUS Marta Hejger JKS Narew Rózan
28 TOMIRA Tomasz Miśkiewicz KSP Sportów Konnych
29 KANCLERZ Sławomir Polikowski JKS AGRO-POL Trzebiatów
30 SPARTAN L Dominika Reszuta LKJ Sopot
31 VIGOR Jacek Zagor LKS Nadwiślanin Kwidzyn
32 JENNIFER II Zuzanna Zawadowicz LKJ Sopot
33 MARTIZA Monika Pasik LKJ Gałkowo

 

ŚREDNIA RUNDA
KONKURSU Nr 4. KL „C” -zwykły  Art.. 238.2.1
Lp. K O Ń Z  A W O D N I K K L U B
1 MARTIZA Monika Pasik LKJ Gałkowo
2 VIGOR Jacek Zagor LKS Nadwiślanin Kwidzyn
3 QUEEN Paulina Endraszka SKJ Sopot
4 PARNASSUS Marta Hejger JKS Narew Rózan
5 TOMIRA Tomasz Miśkiewicz KSP Sportów Konnych
6 SZAFIR M Julia Bogalecka GTH Gdynia
7 WANTOS Patryk Miśkiewicz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
8 REMBRAND Wiktoria Opas JKS ELECON Szczecin
9 NOBEL DU FOREST Bałażej Gilla Pomorska Liga Jeździecka
10 LANDMANN 50 Robert Wilczewski CSJ Cival Biały Bór
11 KANCLERZ Sławomir Polikowski JKS AGRO-POL Trzebiatów
12 SPARTAN L Dominika Reszuta LKJ Sopot
13 CHESTERFIELD Jacek Zagor LKS Nadwiślanin Kwidzyn
14 JENNIFER II Zuzanna Zawadowicz LKJ Sopot
15 KSIEZNA PANI Maja Grabarczyk LKJ Gałkowo
16 BYSTRA BAFI Klaudia Jeschke JKS RYWAL Grudziądz
17 IWIANO Tomasz Miśkiewicz KSP Sportów Konnych
18 TANGO R Konrad Pawłowski SKJ Sopot
19 ROSSA BELLA Dominika Bach SKJ Sopot
20 ZAMELUS W Paulina Endraszka SKJ Sopot
21 PIKOTKA Matylda Iglikowska Pomorska Liga Jeździecka
22 BOOGIE WOOGIE Marcin Matelski BZK Kujawsko-Pomorski
23 GRACJA Paulina Endraszka SKJ Sopot
24 CANTURO I Marta Hejger JKS Narew Rózan
25 CASSATO Weronika Wilska SKJ Sopot
26 RODIAL Bałażej Gilla Pomorska Liga Jeździecka
27 LADY VON BAYERN Weronika Wilska SKJ Sopot
28 CABRILLO Tomasz Miśkiewicz KSP Sportów Konnych
29 LIMEQUIL Jacek Zagor LKS Nadwiślanin Kwidzyn
30 ANTA MONIKA Monika Pasik LKJ Gałkowo
DUŻA  RUNDA
KONKURSU Nr 5. KL „CC” – szybkości  Art.. 239
Lp. K O Ń Z  A W O D N I K K L U B
1 LADY VON BAYERN Weronika Wilska SKJ Sopot
2 RODIAL Bałażej Gilla Pomorska Liga Jeździecka
3 CLASSIC CANDO Tomasz Miśkiewicz KSP Sportów Konnych
4 LION Dominika Bach SKJ Sopot
5 ZAMELUS W Paulina Endraszka SKJ Sopot
6 PIKOTKA Matylda Iglikowska Pomorska Liga Jeździecka
7 CASSATO Weronika Wilska SKJ Sopot
8 BOOGIE WOOGIE Marcin Matelski BZK Kujawsko-Pomorski
9 JOGI GOZDAWA Zbigniew Szrejder JKS RYWAL Grudziądz
10 DR.DOOLITTLE 32 Jakub Jarecki CSJ Cival Biały Bór
11 DILMAR Renata Wójcik KJ Młyńska Struga
12 BURSZTYN Jacek Zagor LKS Nadwiślanin Kwidzyn
13 NOBEL DU FOREST Bałażej Gilla Pomorska Liga Jeździecka
14 DIMEQUYA Tomasz Miśkiewicz KSP Sportów Konnych
15 M.CARANO Weronika Wilska SKJ Sopot

IMG_4361

Dodaj komentarz

© 2012 BonNote

Scroll to top