Lista zgłoszeń na zawody 8-9 czerwca 2013 w Kwiekach

Poniżej przedstawiamy listę zgłoszeń. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z Biurem Zawodów: zawody@sportykonne.pl lub tel. 502 642 869.

Klasa LL

  1. Alicja Rotter- Vocal
  2. Sylwia Barbarska- Michel
  3. Marcin Orłowski- Aztec
  4. Dariusz Figas- Mizar
  5. Agata Przybysz- Darla, KJ Lubiczówka
  6. Magdalena Majchrzak- Brando Grand
  7. Marta Gajewska- Kasztelan, BKS Kłos Budzyń
  8. Dorota Olkiewicz- Etos
  9. Dorota Olkiewicz- Ozon
  10. Ewa Lewandowska- Sheridan, KJ Rakowiec Kwidzyn
  11. Hanna Stryjewska- Forest  Champion, „Dako- Galant” Skibno
  12. Agnieszka Haza- Nocna Gra, PLJ
  13. Agnieszka Haza- Kadencja II, PLJ
  14. Jerzy Krukowski- Jazon
  15. Anke Schuler- Desiree
  16. Anke Schuler- Estonia
  17. Julia Kania-Malaga

Klasa L

  1. Agnieszka Rąbca- Wendhetta, AKJ Trójmiasto
  2. Anna Rogalska- Qualidam
  3. Zuzanna Januszewska- Wróżbita II
  4. Patrycja Zubko- Cyklon
  5. Joanna Piechna-Bastion, ECO MILK Kamionki
  6. Joanna Piechna- Golf
  7. Krzysztof Zaręba- Czar
  8. Dominika  Wojtaszek- Wiraż, UKJ Karmen Niekłonice
  9. Agniesza Eliks- Guiness, SKJ
  10. Włodzimierz Rudasz- Holandia, LKS Nadwiślanin Kwidzyn
  11. Włodzimierz Rudasz- Grandial, LKS Nadwiślanin Kwidzyn
  12. Anna Karpińska- Solandria, KJ Karmen Niekłonice
  13. Jakub Kreft- Corrnero
  14. Michał Tomczuk- Charyzma, KJ Młyńska Struga
  15. Zuzanna Rogińska- Czakin, KJ Młyńska Struga
  16. Magdalena Surowiec- Konwalia, KJ Beckersport
  17. Zbigniew Talarczyk-Orion, LKS Nadwiślanin Kwidzyn
  18. Zbigniew Talarczyk- Norbi, LKS Nadwiślanin Kwidzyn
  19. Katarzyna Dulian- Kasjo, PLJ
  20. Jerzy Lipkowski- Elenaor Rigby
  21. Jerzy Rafał- Maroit, GLKS Osielsko
  22. Marcin Michałek- Eldona, LKJ „Gabon” Walewice
  23. Monika Rajska- Garos, LKJ „Gabon” Walewice
  24. Kierzek Krzysztof-Vol De Nuit Du Batut, Profil Piła
  25. Koch George- Ascat
  26. Krukowski Jerzy- Korynt
  27. Kurnik Ewa- Dukat, BKS Kłos Kwidzyn
  28. Łata Natalia- Czarka, UKJ Karmen Niekłonice
  29. Pilichowski Jerzy- Internet
  30. Paweł spisak- Dolar, JKS „Dako-Galant” Skibno
  31. Szymańska Hanna- Waterloo, JKS „Dako-Galant” Skibno
  32. Kamil Rajnert- Libertina, CSJ Coval Biały Bór
  33. Agnieszka Pokusa-Sant
  34. Karolina Maszkowska- Etiuda, KJ Stado
  35. Wojciech Rowiński  Integro, KJ Stado
  36. Katarzyna Kokowska- Rosalie

Klasa P

  1. Michał Zakrzewski-Ekolog, JKS „Dako-Galant” Skibno
  2. Agnieszka Rąbca- Chiron, AKJ Trójmiasto
  3. Natalia Miarka- Basma, CSJ Coval Biały Bór
  4. Paweł  Spisak- Elaborat, JKS „Dako- Galant” Skibno
  5. Aleksandra Malicka- Fleur de Lille, JKS „Dako-Galant” Skibno
  6. Krzysztof Kierzek- Talent Charboniere, Profil Piła
  7. Paulina Orczyńska- Mona Lisa, Stow. Jeździeckie Baborówko
  8. Śnioch Sara- Tamburynek, JKS „Dako-Galant” Skibno
  9. Kamil Rajnert- Grand Supreme, CSJ Coval Biały Bór
  10. Jacek Jędrzejczak- Westa, ECO MILK Kamionki
  11. Magdalena Sobczyńska- Wołejszo- Ingana, LKJ Aga
  12. Jacek Kowerski- Garina, JKS „Dako- Galant” Skibno
  13. Małgorzata Goetel- Helios
  14. Sandra Hochschulz- Excalibur
  15. Katarzyna Sas- Uhrynowska-Czasaga
  16. Sonia Chwirot- Bonita, SKJ Sopot
  17. Koch George- Merlin
  18. Anke Schuler- Dolcetto
  19. Jerzy Lipkowski- Tuluza
  20. Marcin Michałek- Malaga, LKJ „Gabon” Walewice
  21. Marta Jaroszewska- Ameryk, UKS Military
  22. Anita Rosenkiewicz- Rovigo, UKS Military
  23. Anna Rogalska- Haggis
  24. Aleksandra Lauk- Korina, BKS Kłos Kwidzyn
  25. Łukasz Częścik- Ambrozjo J
  26. Jeoren Bronnenberg- Akt
  27. Sylwester Piotrowski-Debiut, UKS Military
  28. Wiesław Bako- Widam, UKS Military
  29. Magda Kociszewska-Helena, UKS Military
  30. Magda Kociszewska- Bastin, UKS Military
  31. Jacek Gałczyński-Brandy

Klasa 1*

  1. Jacek Gałczyński –Promesa
  2. Marta Orłowska- Ancymon, SKJ Sopot
  3. Lesław Gerlaczyński-Haman, JKS „Dako-Galant” Skibno
  4. Marta Kosik-Ordon, CSJ Coval Biały Bór
  5. Marta  Kosik- Rabacja, CSJ Coval Biały Bór
  6. Sebastian Szewczak-Bazar
  7. Jakub Kreft- Husiatyn
  8. Piotr Piasecki- Bijou Du Bois, SKJ Trawers Warszawa
  9. Piotr Piasecki- Dobrodzień, SKJ Trawers Warszawa
  10. Koch George-Lux
  11. Anna Bortnik- Wicher, SKJ Trawers Warszawa
  12. Marcin Michałek-Stilios, LKJ „Gabon” Walewice
  13. Kamil Rajnert- Jak Chef , CSJ Coval Biały Bór
  14. Wrona Natalia- Sportsfield Pitbaby
  15. Aleksandra Lauk- Sid, BKS Kłos Kwidzyn
  16. Julia Elzanowska- Spinway Memento
  17. Katarzyna Kokowska- Czarnolas

Brak określenia klasy w zgłoszeniu

  1. Karolina Kalinowska- Romina

Ujeżdżenie OOM <kuce>

  1. Alicja Rotter- Odessa
  2. Alicja Trawińska- Rocardo
  3. Aleksandra Machola- Harley
  4. Wiktoria Sagan- Kira
  5. Honorata Stromska- Jecky 35, PLJ
  6. Nicola Roda-Nil

 

Ujeżdżenie OOM < duże konie>

  1. Marika Dutkiewicz- Waris, JKSR Michelin Włocławek
  2. Alicja Trawińska- Elegant
  3. Zofia Nawrot- Dagger
  4. Wiktoria Żybort- Dora
  5. Agata Włodarczyk- Daha KJ Oxer
  6. Wiktoria Sagan- Centurion
  7. Kamila Haustein- Amadeus, PLJ
  8. Anhelika Mishlanava- Somah-Geli, KJ Pegaz
  9. Kalina Marcewicz- Gryf Pomorski
  10. Olga Kopińska- Castor Z
  11. Filip Rosiewicz- Nelske

 

WKKW OOM

KUCE:

  1. Julia Bisewska- Pasjonata Lisa
  2. Anhelika Mishlanava- Navarro, KJ Pegaz

DUŻE KONIE:

  1. Agata Ćwiklińska- Sporna

UJEŻDŻENIE:

  1. Paulina Ćwiklińska- Rohan, L
  2. Justyna Szylman- Faradeus,  L
  3. Piotr Hoppe- Kalif,  L
  4. Joanna Matuszak- Dynamit K,  P
  5. Dominika Zdanowicz- Sambor, N6, N9
  6. Dominika Żygowska- Atena, PLJ, P1,P2,P3,P9
  7. Agata Lenartowicz-Ballantine’s, PLJ, L2, L3 x2
  8. Agata Lenartowicz- Czeremis, N

 

WKKW_2-012

Dodaj komentarz

© 2012 BonNote

Scroll to top