Listy startowe na niedzielę

Klasa LL – dokładności bez rozgrywki, godz. 10.00

LP

Koń

Zawodnik

Klub

1

Butrym Ida Cylwik KJ Beniaminek 03

2

Corrason Espinado Tomasz Miśkiewicz KSPSK Sienica

3

Butrym Zuzanna Knasiak KJ Beniaminek 03

4

Corrason Espinado Tomasz Miśkiewicz KSPSK Sienica

5

Selavi Beata Ejankowska KJ Pomorzanin Serock

6

Merano Tomasz Pałkowski KJ Stado Ogierów Starogard

7

Ginger 827 Tomasz Miśkiewicz KSPSK Sienica

8

Aps Anhelica Mishlanova PLJ Dzieminy

8

Ginger 827 Tomasz Miśkiewicz KSPSK Sienica

Klasa L – dokładności z rozgrywką, godz. 10:45

LP

Koń

Zawodnik

Klub

1

Cool Tiger Miskiewicz Patryk KJ Nadwiślanin Kwidzyn

2

Aps Anhelica Mishlanova PLJ Dzieminy

3

Cool Tiger Miskiewicz Patryk KJ Nadwiślanin Kwidzyn

4

Julek Kropidłowska Marta PLJ

5

Karino Chustak Anna PLJ

6

Julek Kropidłowska Marta PLJ

7

Karino Chustak Anna PLJ

8

Ravella Miskiewicz Patryk KJ Nadwiślanin Kwidzyn

9

Versailles de Bust Miśkiewicz Tomasz KSPSK

10

Ravella Miskiewicz Patryk KJ Nadwiślanin Kwidzyn

11

Versailles de Bust Miśkiewicz Tomasz KSPSK

12

Selavi Beata Ejankowska KJ Pomorzanin Serock

13

Wanad Pałkowski Tomasz KJ Stado Ogierów

14

Jork Sosnowska Jessica PLJ

15

Wanad Pałkowski Tomasz KJ Stado Ogierów

16

Jork Sosnowska Jessica PLJ

17

Christobaldi Miśkiewicz Tomasz KSPSK

18

Ambrozjo J Częścik Łukasz KJ Poster Piaseczno

19

Christobaldi Miśkiewicz Tomasz KSPSK

20

Dragon Miśkiewicz Tomasz KSPSK

21

Koral Natalia Gerke KJ Osielsko

22

Dragon Miśkiewicz Tomasz KSPSK

 

Klasa P – o wzrastającym stopniu trudności z jokerem, godz. 12:15

LP

Koń

Zawodnik

Klub

1

Witalis Miśkiewicz Patryk LKS Nadwiślanin Kwidzyń

2

Ambrozjo J Częścik Łukasz KJ Poster Piaseczno

3

Koral Natalia Gerke KJ Osielsko

 

 

 

Klasa N – dwufazowy, godz. 12:45

LP

Koń

Zawodnik

Klub

1

Dabella Z Androsiuk Anna SKJ Sopot

2

Aurelian Charuk Alicja SKJ

3

Nil Pałkowski Tomasz KJ Stado Ogierów

4

Gandis Birk Marta KJ Stado Ogierów

5

Dimequa Miśkiewicz Tomasz KSPSK

6

Czantoria Sitowska Iwona KJ Poster Piaseczno

7

L Hetman Charuk Alicja SKJ

8

Classic Can Do Miśkiewicz Tomasz KSPSK

9

Witalis Miśkiewicz Patryk LKS Nadwiślanin Kwidzyń

10

Just do it Sitowska Iwona KJ Poster Piaseczno

11

Ares 0119 Miśkiewicz Tomasz KSPSK

Klasa C – zwykły, godz. 13:40

LP

Koń

Zawodnik

Klub

1

Dabella Z Anna Androsiuk Sopocki KJ

2

Aurelian Charuk Alicja Sopocki KJ

3

Gandis Marta Birk KJ Bydgoszcz

4

Nil Pałkowski Tomasz KJ Stado Ogierów

5

Civis Miśkiewicz Tomasz KSPSK Sienica

6

Just do it Sitowska Iwona KJ Poster Piaseczno

7

L Hetman Charuk Alicja Sopocki KJ

8

Naram Masłowski Piotr JKS Rywal Grudziądz

9

Czantoria Sitowska Iwona KJ Poster Piaseczno

10

Corde Quatro Miśkiewicz Tomasz KSPSK Siennica

Listy startowe na niedziele, 2.06.2013

Dodaj komentarz

© 2012 BonNote

Scroll to top