Listy startowe Kwieki 16-17 czerwca 2012 r.

Poniżej wstępne listy startowe. Plik do pobrania TUTAJ.

LL

Lp. Koń Jeździec Klub godz.
1 Fiona Jarosław Pawłowski KJ Walor 8.00
2 Etos Wojciech Rowiński BPK 8.06
3 Marco Agnieszka Racka SKJ Sopot 8.12
4 Bastion Paweł Rutkowski Eco-Milk Kamionki 8.18
5 Błyskawicka Aleksandra Kończak BPK 8.24
6 Santi Agnieszka Pokusa GTH Gdynia 8.30
7 Rosalie Katarzyna Kokowska SKJ Sopot 8.36
8 Czarka Natalia Łata UKS Karmen Niekłonice 8.42
9 Czarna Hańcza Karolina Kalinowska JKS Karolina 8.48
10 Kardanka Jarosław Pawłowski KJ Walor 8.54
11 Finito Joanna Wiśniewska KJ Stado Ogierów 9.00
12 Charyzma Michał Tomczuk KJ Labolatorium Toruń 9.06
13 Gita Anna Dogadalska BPK 9.12
14 Welon Tadeusz Pietrykowski SKJ Trawers Warszawa 9.18
15 Korina Ewa Kurnik BKS Budzyń 9.24
16 Kasztelan Jeroen Bronnenberg BKS Budzyń 9.30
17 Gasienda Maryana Mishlanova-Podpora Pomorska Liga Jeździecka 9.36
18 Navarro Anhelika Mishlanova Pomorska Liga Jeździecka 9.42
19 Pentagon Marta Orłowska SKJ Sopot 9.48
20 Oxygen Marianna Orłowska Pomorska Liga Jeździecka 9.54
21 Kama Jarosław Pawłowski KJ Walor 10.00

 

L

Lp. Koń Jeździec Klub Godz.
1 Wanad Tomasz Pałkowski KJ Stado Ogierów 10.30
2 Kamara Jan Żmójdzin CSJ Coval Biały Bór 10.36
3 Somah – Geli Daniela Kuczkowska Pomorska Liga Jeździecka 10.42
4 Colorado Agnieszka Burzyńska SKJ Zastawno 10.48
5 Maliwia Paulina Siergiej KJ Rakowiec Kwidzyn 10.54
6 Tuluza Jerzy Lipkowski SKJ Sopot 11.00
7 Jurand Edward Lipkowski SKJ Sopot 11.06
8 Arco – W Piotr Skierkowski Eco – Milk Kamionki 11.12
9 Haggis Anna Rogalska BPK 11.18
10 Brandy Katarzyna Kokowska SKJ Sopot 11.24
11 Ingana Magdalena Sobczyńska-Wołejszo BPK 11.30
12 Mariasz Jarosław Pawłowski KJ Walor 11.36
13 Medea Filip Tomczuk KJ Labolatorium Toruń 11.42
14 Gonzo Dorota Zauszkiewicz SKJ Trawers 11.48
15 Sid Aleksandra Laut BKS Budzyń 11.54
16 Akt Jeroen Bronnenberg BKS Budzyń 12.00
17 Geodecja Łukasz Kazimierczak SKJ Gryf Biały Bór 12.06
18 Wojownik Tomasz Pałkowski KJ Stado Ogierów 12.12
19 Bella Natalia Miarka CSJ Coval Biały Bór 12.18
20 Grand Supreme Kamil Rajnert CSJ Coval Biały Bór 12.24
21 Ambrozjo Jan Żmójdzin CSJ Coval Biały Bór 12.30


3 P

Lp. Koń Jeździec Klub godz.
1 Excalibur Sandra Hochschulz BPK 13.00
2 Helios Małgorzata Goetel GTH Gdynia 13.06
3 Czakir Magdalena Majchrzak SKJ Sopot 13.12
4 Czeremis Agnieszka Burzyńska SKJ Zastawno 13.18
5 Dżeser Tomasz Burzyński SKJ Zastawno 13.24
6 Benefis Łukasz Sikorski KJ Dworek 13.30
7 Wicher Włodzimierz Rudasz LKS Nadwiślanin 13.36
8 Bakara Anna Dogadalska BPK 13.42
9 Jey Joy Agata Przybysz KJ Lubiczówka 13.48
10 Admirał Dorota Formella Pomorska Liga Jeździecka 13.54
11 Bonita Sonia Chwirot KJ Lubiczówka 14.00
12 Czarnolas Katarzyna Kokowska SKJ Sopot 14.06
13 Dukat Aleksandra Laut BKS Budzyń 14.12
14 Bora Łukasz Kazimierczak SKJ Gryf Biały Bór 14.18
15 Walentino J Kamil Rajnert CSJ Coval Biały Bór 14.24
16 Piran Justyna Kotowska CSJ Coval Biały Bór 14.30
17 Ordon Marta Kosik CSJ Coval Biały Bór 14.36

 

L2 Ujeżdżenie

Lp. Koń Jeździec Klub godz.
1 Olhir Patrycja Otto LKS Nadwiślanin 8.40
2 Nashorn Justyna Szylman BPK 8.46
3 Hordenka Piotr Hoppe BPK 8.52
4 Doda L Zuzanna Koprowska BPK 8.58
5 Solandria Anna Karpińska UKS Karmen Niekłonice 9.04
6 Doda L Zuzanna Koprowska BPK 9.10
7 Nikon Zuzanna Grabowska UKS Karmen Niekłonice 9.16
8 Segrina Sonia Niemiera KJ Lubiczówka 9.22
9 Aragon Łukasz Walter Pomorska Liga Jeździecka 9.28
10 Chacco Marti Klaudia Rudzka Pomorska Liga Jeździecka 9.34
11 Ross Patrycja Borkowska LKS Nadwiślanin 9.40
12 Watra Daniela Kuczkowska Pomorska Liga Jeździecka 9.46
13 Pina Colada Maryana Mishlanova – Podpora Pomorska Liga Jeździecka 9.52
14 Hordenka Justyna Szylman BPK 9.58
15 Nashorn Piotr Hoppe BPK 10.04
16 Rolex Patrycja Otto LKS Nadwiślanin 10.10

P2 Ujeżdżenie

Lp. Koń Jeździec Klub godz.
1 Rolex Patrycja Otto LKS Nadwiślanin 10.30
2 Nikon Zuzanna Grabowska UKS Karmen Niekłonice 10.38
3 Segrina Sonia Niemiera KJ Lubiczówka 10.46
4 Aragon Łukasz Walter Pomorska Liga Jeździecka 10.54
5 Pina Colada Maryana Mishlanova – Podpora Pomorska Liga Jeździecka 11.02
6 Aurena Katarzyna Grochowska Pomorska Liga Jeździecka 11.10
7 Faramir Klaudia Rudzka Pomorska Liga Jeździecka 11.18
8 Ross Patrycja Borkowska LKS Nadwiślanin 11.26
9 Olhir Patrycja Otto LKS Nadwiślanin 11.34

N6 Ujeżdżenie

Lp. Koń Jeździec Klub godz.
1 Faramir Klaudia Rudzka Pomorska Liga Jeździecka 11.50
2 First TS Katarzyna Jachlewska SKJ Sopot 11.59
3 Valentijn Anna Skrzeszewska BPK 12.08
4 Alamo Olga Padaprigorova BPK 12.17

C3 Ujeżdżenie

Lp. Koń Jeździec Klub godz.
1 First TS Katarzyna Jachlewska SKJ Sopot 12.40
2 Valentijn Anna Skrzeszewska BPK 12.47
3 Coral Kornelia Domagalska KJ Lubiczówka 12.54
4 Sayuri Daniela Kuczkowska Pomorska Liga Jeździecka 13.01
5 Limits Melanie Bołtruczyk Pomorska Liga Jeździecka 13.08
6 Havana Maryana Mishlanova-Podpora Pomorska Liga Jeździecka 13.15
7 Gawain Paulina Załęska KJ Lubiczówka 13.22
8 Alamo Olga Padoprigorova BPK 13.29
9 Flaming Paulina Koszewska SKJ Sopot 13.36
10 Anava Welt Agata Lenartowicz Pomorska Liga Jeździecka 13.43
11 Couleur Grand Karolina Pająk Pomorska Liga Jeździecka 13.50
12 Szaman Aleksandra Furgo KJ Leśna Podkowa 13.57
13 Indiana Jones Katarzyna Jachlewska SKJ Sopot 14.04

CC1 Ujeżdżenie

Lp. Koń Jeździec Klub godz.
1 Szaman Aleksandra Furgo KJ Leśna Podkowa 14.30
2 Havana Maryana Mishlanova – Podpora Pomorska Liga Jeździecka 14.37
3 Anava Welt Agata Lenartowicz Pomorska Liga Jeździecka 14.43
4 Couleur Grand Karolina Pająk Pomorska Liga Jeździecka 14.50
5 Kiss Me Marta Wiśniewska KJ Lubiczówka 14.57
Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu    
    16-17.06.2012 Kwieki    
    konkurs CS
LP Koń Jeździec Klub godz
1 Fammefatalle Maryana Mishlanova – Podpora Pomorska Liga Jeździecka 15.20

OOM

WKKW    
    16-17.06.2012    
    Duże Konie    
     
Lp. Koń Jeździec Klub godz.
1 Pavius Weronika Laskowska KJ Beniaminek 03
Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży    
    w Ujeżdżeniu    
    16-17.06.2012    
    Duże Konie
Lp. Koń Jeździec Klub godz.
1 Bob Zofia Nawrot Pomorska Liga Jeździecka 8.00
2 Chericoo Natalia Klebba KJ Pomorzanka Sławotówko 8.06
Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży    
    w Ujeżdżeniu    
    16-17.06.2012    
    Kuce    
Lp. Koń Jeździec Klub godz.
1 Rocardo Alicja Trawińska BPK 8.12
2 Mocna Agata Włodarczyk KJ Oxer Inowrocław 8.18
3 Butterfly Zofia Nawrot Pomorska Liga Jeździecka 8.24

Dodaj komentarz

© 2012 BonNote

Scroll to top