Ostatnie informacje przed zawodami 16-17 w Kwiekach

Zamknęliśmy już listy zgłoszeń. 

Otrzymaliśmy rekordową liczbę zgłoszeń – 106 par (oczywiście pary jeździec-koń)!

Za wszystkich oczywiście trzymamy kciuki i życzymy zaciętej i udanej rywalizacji!

Przypominamy, że zawody rozpoczynają się o godzinie 8.00!!!!

Zawody są współorganizowane z Ministerstwem Sportu i Turystyki, Urzędem Marszałkowskim i Pomorską Federacją Sportu.

Listy startowe opublikujemy jutro w godzinach popołudniowych.

Poniżej lista zgłoszonych par (szczegółowy plik można pobrać TUTAJ):

Koń Zawodnik Klub
Grand Supreme Kamil Rajnert CSJ Coval Biały Bór
Walentino J Kamil Rajnert CSJ Coval Biały Bór
Tuluza Jerzy Lipkowski SKJ Sopot
Jurand Edward Lipkowski SKJ Sopot
Etos Wojciech Rowiński BPK
Gryf z Hollina Krzysztof Machula KJ Walor
Pentagon Marta Orłowska SKJ Sopot
Oxygene Marianna Orłowska Pomorska Liga Jeździecka
Marco Agnieszka Racka SKJ Sopot
Arco-W Piotr Skierkowski Eco-Milk Kamionki
Bastion Paweł Rutkowski Eco-Milk Kamionki
Haggis Anna Rogalska KSPSK
Doda L Zuzanna Koprowska BPK
Błyskawica Aleksandra Kończak BPK
Wanad Tomasz Pałkowski KJ Stado Ogierów
Wojownik Tomasz Pałkowski KJ Stado Ogierów
Santi Agnieszka Pokusa GTH Gdynia
Rosalie Katarzyna Kokowska SKJ Sopot
Brandy Katarzyna Kokowska SKJ Sopot
Czarnolas Katarzyna Kokowska SKJ Sopot
Czarka Natalia Łata UKS Karmen Niekłonice
Solandria Anna Karpińska UKS Karmen Niekłonice
Nikon Zuzanna Grabowska UKS Karmen Niekłonice
Ingana Magdalena Sobczyńska-Wołejszo KSPSK
Tacyt Mateusz Sarnecki LKS Białka
Benefis Łukasz Sikorski KJ Dworek
Kiss Me Marta Wiśniewska KJ Lubiczówka
Gawain Paulina Załęska KJ Lubiczówka
Czarna Hańcza Karolina Kalinowska JKS Karolina
Fiona Jarosław Pawłowski KJ Walor
Kardanka Jarosław Pawłowski KJ Walor
Kama Jarosław Pawłowski KJ Walor
Mariasz Jarosław Pawłowski KJ Walor
Finito Joanna Wiśniewska KJ Stado Ogierów
Wicher Włodzimierz Rudasz LKS Nadwiślanin
Charyzma Michał Tomczuk KJ Labolatorium Toruń
Medea Filip Tomczuk KJ Labolatorium Toruń
Gita Anna Dogadalska BPK
Bakara Anna Dogadalska BPK
Aurena Katarzyna Grochowska Pomorska Liga Jeździecka
Alamo Olga Padaprigorova BPK
Demosfen Olga Padaprigorova BPK
Segrina Sonia Niemiera KJ Lubiczówka
Jey Joy Agata Przybysz KJ Lubiczówka
Gonzo Dorota Zauszkiewicz SKJ Trawers
Welon Tadeusz Pierykowski SKJ Trawers
Admirał Dorota Formella Pomorska Liga Jeździecka
Flaming Paulina Koszewska SKJ Sopot
Anava Welt Agata Lenartowicz Pomorska Liga Jeździecka
Couleur Grand Karolina Pająk Pomorska Liga Jeździecka
Pavius Weronika Laskowska KSPSK
Bonita Sonia Chwirot KJ Lubiczówka
Sid Aleksandra Laut BKS Budzyń
Dukat Aleksandra Laut BKS Budzyń
Korina Ewa Kurnik BKS Budzyń
Kasztelan Jeroen Bronnenberg BKS Budzyń
Akt Jeroen Bronnenberg BKS Budzyń
Maliwia Paulina Siergiej KJ Rakowiec Kwidzyn
Excalibur Sandra Hochschulz BPK
El Nino Jacek Kowerski Dako Galant Skibno
Coral Kornelia Domagalska KJ Lubiczówka
Butterfly Zofia Nawrot Pomorska Liga Jeździecka
Bob Zofia Nawrot Pomorska Liga Jeździecka
Holly Agata Czech Pomorska Liga Jeździecka
Aragon Łukasz Walter Pomorska Liga Jeździecka
Valentijn Anna Skrzeszewska BPK
Rocardo Alicja Trawińska BPK
Mocna Agata Włodarczyk KJ Oxer Inowrocław
Pasja Agata Skólska BPK
Jag Agata Skólska BPK
Dyfuzja Anetta Wnukiewicz Pomorska Liga Jeździecka
Sandro Adrianna Lubińska – Keiser Pomorska Liga Jeździecka
Cherioo Natalia Klebba KJ Pomorzanka Sławótówko
Helios Małgorzata Goetel GTH Gdynia
Hordenka Justyna Szylman BPK
Nashorn Justyna Szylman BPK
Nashorn Piotr Hoppe BPK
Hordenka Piotr Hoppe BPK
Asyr Dorota Formalla Pomorska Liga Jeździecka
Czakir Magdalena Majchrzak SKJ Sopot
Geodecja Łukasz Kazimierczak SKJ Gryf Biały Bór
Bora Łukasz Kazimierczak SKJ Gryf Biały Bór
Ross Patrycja Borkowska LKS Nadwiślanin
Olhir Patrycja Otto LKS Nadwiślanin
Rolex Patrycja Otto LKS Nadwiślanin
Czeremis Agnieszka Burzyńska SKJ Zastawno
Colorado Agnieszka Burzyńska SKJ Zastawno
Dżeser Tomasz Burzyński SKJ Zastawno
Fika Natalia Miarka CSJ Coval Biały Bór
Ordon Marta Kosik CSJ Coval Biały Bór
Ambrozjo Jan Żmójdzin CSJ Coval Biały Bór
Indiana Jones Katarzyna Jachlewska SKJ Sopot
First TS Katarzyna Jachlewska SKJ Sopot
Faramir Klaudia Rudzka Pomorska Liga Jeździecka
Chacco Martii Klaudia Rudzka Pomorska Liga Jeździecka
Szaman Aleksandra Furgo KJ Leśna Podkowa Damaszka
Somah-Geli Daniela Kuczkowska Pomorska Liga Jeździecka
Gasienda Maryana Mishlanava-Podpora Pomorska Liga Jeździecka
Navarro Anhelika Mishlanava Pomorska Liga Jeździecka
Watra Daniela Kuczkowska Pomorska Liga Jeździecka
Pina Colada Maryana Mishlanava-Podpora Pomorska Liga Jeździecka
Aps Daniela Kuczkowska Pomorska Liga Jeździecka
Sayuri Maryana Mishlanava-Podpora Pomorska Liga Jeździecka
Havana Maryana Mishlanava-Podpora Pomorska Liga Jeździecka
Bzdura Anna Baranowska Pomorska Liga Jeździecka
Limits Melanie Bołtruczyk Pomorska Liga Jeździecka

Dodaj komentarz

© 2012 BonNote

Scroll to top