Po pierwszym dniu skoków w Kwiekach

Po dzisiejszym dniu zawodów w Kwiekach pewnie widzowie będą pamiętali wspaniałe przejazdy Marty Birk na Gandisie, która zdemolowała stawkę w zaciętych konkursach N i C. Ostre, na granicy ryzyka przejazdy Marty i Gandisa, zero zrzutek, rewelacyjne czasy – efekt połączenia hartu ducha i wspaniałej techniki w obu konkursach sprawiły, że Marta dwa razy odbierała gratulacje za wygrane konkursy z rąk Prezesa Kaszubskiego Stowarzyszenia Promowania Sportów Konnych.

Tomasz Miśkiewicz, nasz reprezentant, czyli gospodarzy, usiłował ambitnie nawiązać walkę, ale niestety się nie udało przy tak dysponowanej parze: Alicja i Gandis.  W konkursie C zaś Panie zrzuciły Tomasza na 3. miejsce, ponieważ 2. miejsce zdobyła Alicja Charuk na L Hetmanie.

W konkursie N, za plecami Marty uplasował się Tomasz Miśkiewicz na Dimequa (2. miejsce), 3. miejsce też Tomasz – tylko Pałkowki na Nilu, a 4. miejsce znów Tomasz Miśkiewicz na kolejnym swoim koniu – Clasic Can Do.

W konkursie klasy P byliśmy w Kwiekach gościnni zwłaszcza na gości z KJ Sopot – pierwsze miejsce zdobyła Alicja Charuk z KJ Sopot, drugie Androsiuk Anna z tegoż klubu.

Komplet wyników możesz zobaczy TUTAJ (kliknij).

Marta Birk Marta Birk 1

Dodaj komentarz

© 2012 BonNote

Scroll to top