Szkolenie „Zostań liderem dla swojego konia” – 21-23.06.2013

To weekendowe szkolenie prowadzone przez Jakuba Ciemnoczołowskiego ze Stajni Pancho, kierowane jest do wszystkich właścicieli koni, instruktorów i trenerów , którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę na temat tych wspaniałych zwierząt. Kierowane jest także do tych, których relacje z końmi nie układają się najlepiej i chcieliby to zmienić.

Na szkoleniach dowiecie się więcej na temat samych siebie, swoich emocji i swojego ciała , na temat komunikacji niewerbalnej jaką posługujemy się każdego dnia. Nauczycie się jak programować siebie do pracy ze swoimi końmi, jak zaplanować poprawny trening swojego konia. Dowiecie się również o jakie zasady powinien zostać oparty trening każdego konia.
l_124_
W programie także warsztaty dla ludzi i ćwiczenia dla koni. Podczas szkolenia konie, jak i ludzie uczą się poprzez wykonywanie poszczególnych zadań każdego dnia szkolenia. Warsztaty obejmują wykonywanie ćwiczeń z ziemi, jak i z siodła niezależnie od stylu jeździeckiego. Ponieważ szkolenie jest uniwersalne i może zostać wykorzystane w każdym stylu jeździeckim.

Szkolenie zostało stworzone i oparte o wiedzę trenerów relacji interpersonalnych i szkoleniowych, trenerów jeździectwa i behawiorystów oraz wieloletnie doświadczenie prowadzącego.

Program szkolenia zawiera zajęcia teoretyczne i praktyczne.

Tematy zajęć teoretycznych:
– nasze wnętrze – zwierzęta zwierciadłem emocji i napięć
– npoziom energii i energia
-energia w chwili obecnej
-energia spokojnie asertywna
-negatywna energia
-kłamiący umysł
-intencja
-instynkty
-przywództwo i dominacja
-szczerość względem samego siebie
-komunikacja niewerbalna
-bądź delikatny
– koński umysł
– postrzeganie
– czas reakcji
– szybkie odczulanie
– nauka
– pamięć
– dominacja stadna
– kontrolowanie ruchu
– mowa ciała
– unikanie konfrontacji
– planowanie i myślenie naprzód
– cierpliwość
– wytrwałość
– konsekwencja
– rozwiązywanie problemów i przechodzenie nad nimi do porządku dziennego

IMG_7847Zajęcia teoretyczne poparte są zajęciami praktycznymi dla ludzi i dla koni. Pozwolą one na lepsze zrozumienie zagadnień przedstawianych na wykładach. Zwiększa samoświadomość uczestników, świadomość emocji uczuć i odczuć nas otaczających oraz pozwolą na lepsze zrozumienie koni, a tym samym na zmianę relacji pomiędzy człowiekiem a koniem.

Zrozumienie siebie, swojego ciała emocji, instynktów, możliwość kontroli siebie i szczerość względem samego siebie pozwoli uczestnikom na poprawę skuteczności treningu swoich koni.

Cennik:
400 zł uczestnik z koniem
250 zł wolny słuchacz

Termin 21-23.06.2013

l_134_

Dodaj komentarz

© 2012 BonNote

Scroll to top