Wyniki końcowe zawodów – Kwieki

 

Poniżej zamieszczamy wyniki zawodów w Kwiekach. Dziękujemy Wam bardzo za liczne przybycie i zaciętą, piękną walkę!

Jutro opublikujemy fotorelację z zawodów. Zapraszamy serdecznie! Postaramy się, by relacja z imprezy była unikalna.

Ujeżdżenie (niedziela 17 czerwca)

 

 

 

L3

m Koń Jeździec Klub Wynik %
1 Aragon Łukasz Walter Pomorska Liga Jeździecka 65,23
2 Watra Daniela Kuczkowska Pomorska Liga Jeździecka 63,64
3 Rocardo Alicja Trawińska BPK Pom. 62,05
4 Pina Colada Maryana Mishlanova – Podpora Pomorska Liga Jeździecka 60,91
5 Aurena Katarzyna Grochowska Pomorska Liga Jeździecka 57,95
6 Butterfly Zofia Nawrot Pomorska Liga Jeździecka 56,59
7 Sandro Adrianna Lubińska – Keiser Pomorska Liga Jeździecka 54,55
8 Solandria Anna Karpińska UKS Karmen Niekłonice 54,09
9 Nikon Zuzanna Grabowska UKS Karmen Niekłonice 53,18
10 Doda L Zuzanna Koprowska BPK 51,82
11 Asyr Dorota Formella Pomorska Liga Jeździecka 49,32
12 Dyfuzja Anetta Wnukiewicz Pomorska Liga Jeździecka 46,82

 

P3

m Koń Jeździec Klub Wynik %
1 Nemo Irena Matysiak BPK Pom. 64,70
2 Aragon Łukasz Walter Pomorska Liga Jeździecka 62,27
3 Aurena Katarzyna Grochowska Pomorska Liga Jeździecka 57,73
4 Sandro Adrianna Lubińska-Keiser Pomorska Liga Jeździecka 52,12
5 Dyfuzja Anetta Wnukiewicz Pomorska Liga Jeździecka 49,24

 

N9

m Koń Jeździec Klub Sędzia C msc C Sędzia E msc E Wynik %
1 Valentijn Anna Skrzeszewska BPK Pom. 67,93 1 67,8 1 67,87
2 Alamo Olga Padaprigorova BPK Kuj-Pom. 63,29 2 64,15 2 63,72
3 Nemo Irena Matysiak BPK Pom. 61,22 3 59,51 3 60,37
Sędzia C – Zofia Górska Sedzia Główny:
Sędzia E – Małgorzata Pawłowska Zofia Górska

 

C4

m Koń Jeździec Klub Sędzia C msc C Sędzia E msc E Wynik %
1 Valentijn Anna Skrzeszewska BPK 67,43 1 65,95 1 66,69
2 Szaman Aleksandra Furgo KJ Leśna Podkowa 65,68 2 65,27 2 65,48
3 Coral Kornelia Domagalska KJ Lubiczówka 64,86 3 62,57 3.-4 63,72
4 Kiss Me Marta Wiśniewska KJ Lubiczówka 63,92 4 62,57 3.-4 63,25
5 Alamo Olga Padoprigorova BPK 62,43 5 60,00 6 61,22
6 Gawain Paulina Załęska KJ Lubiczówka 62,03 6 60,27 5 61,16
7 Sayuri Daniela Kuczkowska Pomorska Liga Jeździecka 59,86 7 59,32 7 59,59
8 Havana Maryana Mishlanova – Podpora Pomorska Liga Jeździecka 59,73 8 57,84 9 58,79
9 Flaming Paulina Koszewska SKJ Sopot 55,95 9 58,65 8 57,30
10 Limits Melanie Bołtruczyk Pomorska Liga Jeździecka 49,73 10 51,76 10 50,75


CC4

Lp. Koń Jeździec Klub Sędzia C Sędzia E Wynik %
1 Szaman Aleksandra Furgo KJ Leśna Podkowa 62,37 63,42 62,90
Sędzia C – Zofia Górska Sędzia Główny:
Sędzia E – Małgorzata Pawłowska Zofia Górska


CS 2

Lp. Koń Jeździec Klub Sędzia C Sędzia E Wynik %
1 Famme Fatale Maryana Mishlanova – Podpora PLJ 62,28 63,87 63,08
Sędzia C – Zofia Górska Sędzia Główny:
Sędzia E – Małgorzata Pawłowska Zofia Górska

 

WKKW (16-17 czerwca)

 

 

 

 

LL

m Koń Jeździec Klub Ujeżdżenie Skoki Cross Razem
1 Marco Agnieszka Racka SKJ Sopot 48,3 0 0 48,3
2 Welon Tadeusz Pietrykowski SKJ Trawers Warszawa 53,7 0 0 53,7
3. Bastion Paweł Rutkowski Eco-Milk Kamionki 51,6 0 4 55,6
4 Rosalie Katarzyna Kokowska SKJ Sopot 55,8 0 0 55,8
5 Kadarka Jarosław Pawłowski KJ Walor 55,8 4 0 59,8
6 Gita Anna Dogadalska BPK 66,6 0 0 66,6
7 Pentagon Marta Orłowska SKJ Sopot 60,9 0 8 68,9
8 Oxygen Marianna Orłowska Pomorska Liga Jeździecka 64,7 12 0 76,7
9 Kama Jarosław Pawłowski KJ Walor 55,1 0 22 77,1
10 Charyzma Michał Tomczuk KJ Labolatorium Toruń 56,3 4 19 79,3
11 Fiona Jarosław Pawłowski KJ Walor 52,0 4 24 80,0
12 Gasienda Maryana Mishlanova-Podpora Pomorska Liga Jeździecka 60,5 0 20 80,5
13 Finito Joanna Wiśniewska KJ Stado Ogierów 62,3 0 25 87,3
14 Navarro Anhelika Mishlanova Pomorska Liga Jeździecka 60,0 0 32 92,0
15 Santi Agnieszka Pokusa GTH Gdynia 49,7 4 48,8 102,5
16 Kasztelan Jeroen Bronnenberg GTH Gdynia 64,2 16 43,6 123,8
17 Etos Wojciech Rowiński GTH Gdynia 51,6 12 62 125,6
18 Czarka Natalia Łata GTH Gdynia 62,1 4 71,6 137,7
19 Korina Ewa Kurnik GTH Gdynia 58,8 0 84 142,8
Błyskawica Aleksandra Kończak GTH Gdynia 57,5 0 el. el.
Czarna Hańcza Karolina Kalinowska GTH Gdynia 74,1 0 el. el.

 

L

m Koń Jeździec Klub pkt karne Skoki Razem Cross Razem
1 Haggis Anna Rogalska BPK 45,0 4 49,0 0 49,0
2 Godecja Łukasz Kazimierczak SKJ Gryf Biały Bór 50,7 0 50,7 0 50,7
3 Grand Supreme Kamil Rajnert CSJ Coval Biały Bór 46,7 4 50,7 0 50,7
4 Brandy Katarzyna Kokowska SKJ Sopot 53,9 0 53,9 0 53,9
5 Maliwia Paulina Siergiej KJ Rakowiec Kwidzyn 56,6 0 56,6 0 56,6
6 Arco – W Piotr Skierkowski Eco – Milk Kamionki 58,4 0 58,4 0 58,4
7 Ambrozjo Jan Żmójdzin CSJ Coval Biały Bór 51,5 8 59,5 0 59,5
8 Wojownik Tomasz Pałkowski KJ Stado Ogierów 65,1 0 65,1 0 65,1
9 Gonzo Dorota Zauszkiewicz SKJ Trawers 51,8 4 55,8 10 65,8
10 Ingana Magdalena Sobczyńska-Wołejszo BPK 56,0 0 56,0 11,2 67,2
11 Wanad Tomasz Pałkowski KJ Stado Ogierów 66,2 0 66,2 2,8 69,0
12 Colorado Agnieszka Burzyńska SKJ Zastawno 68,6 8 76,6 0 76,6
13 Kamara Jan Żmójdzin CSJ Coval Biały Bór 55,2 0 55,2 26,4 81,6
14 Somah-Geli Daniela Kuczkowska Pomorska Liga Jeździecka 57,6 4 61,6 26,4 88,0
15 Tuluza Jerzy Lipkowski SKJ Sopot 50,9 0 50,9 65,2 116,1
Etiuda Wojciech Rowiński KJ Stado Ogierów 60,3 0 60,3 el. el.
Akt Jeroen Bronnenberg BKS Budzyń 72,3 4 76,3 el. el.

 

P

m Koń Jeździec Klub Ujeżdżenie Skoki Cross Razem
1 Bora Łukasz Kazimierczak SKJ Gryf Biały Bór 48,0 0 0 48,0
2 Walentino J Kamil Rajnert CSJ Coval Biały Bór 50,3 0 0 50,3
3 Czarnolas Katarzyna Kokowska SKJ Sopot 50,6 0 0 50,6
4 Helios Małgorzata Goetel GTH Gdynia 52,2 0 0 52,2
5 Dukat Aleksandra Lauk BKS Budzyń 51,9 0 0,8 52,7
6 Medea Filip Tomczuk KJ Labolatorium Toruń 54,2 0 0 54,2
6 Ancymon Marta Orłowska SKJ Sopot 51,6 0 5 56,6
8 Excalibur Sandra Hochschulz BPK 57,0 0 1,2 58,2
9 Wicher Włodzimierz Rudasz LKS Nadwiślanin 51,9 4 3,6 59,5
10 Admirał Dorota Formella Pomorska Liga Jeździecka 52,5 8 0,4 60,9
11 Dżeser Tomasz Burzyński SKJ Zastawno 73,4 0 0 73,4
12 Sid Aleksandra Lauk BKS Budzyń 51,9 0 22 73,9
13 Czeremis Agnieszka Burzyńska SKJ Zastawno 72,5 19 0 91,5
14 Bakara Anna Dogadalska BPK 64,5 4 23,6 92,1
Bonita Sonia Chwirot KJ Lubiczówka 52,8 0 el. el.
Benefis Łukasz Sikorski KJ Dworek 56,4 0 el. el.
Jey Joy Agata Przybysz KJ Lubiczówka 59,0 13 el. el.
Ordon Marta Kosik CSJ Coval Biały Bór 51,5 0 rezyg. rezyg.
Jurand Edward Lipkowski SKJ Sopot 49,5 8 rezyg. rezyg.

 

Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w WKKW
16-17.06.2012, Duże Konie, Region I – Pomorski
m Koń Jeździec Klub Ujeżdżenie Skoki Cross Razem
1 Pavius Weronika Laskowska (1999) KJ Beniaminek 03 62,1 0 0 62,1
Sędzia Główny: Paweł Sojecki
Delegat Techniczny: Bogusław Jarecki
Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Ujeżdżeniu
16-17.06.2012, Region I Pomorski, Duże Konie
m Koń Jeździec Klub I półfinał I półfinał % II Półfinał Finał I+II+III
1 Cheerio Natalia Klebba (1999) KJ Pomorzanka Sławutówko 6,5 61,75 62,54 60,29 184,58
Sędzia C – Zofia Górska
Sędzia E – Małgorzata Pawłowska
Sędzia H – Paweł Sojecki
Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Ujeżdżeniu, 16-17.06.2012, Kuce
m Koń Jeździec Klub I półfinał I półfinał % II półfinał Finał I+II+II
1 Rocardo Alicja Trawińska (1999) BPK Pom. 6,4 60,8 59,25 60,22 180,27
2 Mocna Agata Włodarczyk (2000) KJ Oxer Inowrocław 6,2 58,9 56,08 55,87 170,85
3 Butterfly Zofia Nawrot (1999) PLJ Dziemiany 6 57 55,33 53,26 165,59
Sędzia C – Zofia Górska Sędzia Główny:
Sędzia E – Małgorzata Pawłowska Paweł Sojecki
Sedzia H – Andrzej Lorkowski

Pliki excela z wynikami do pobrania:
Ujeżdżenie
WKKW
Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

© 2012 BonNote

Scroll to top