Informacje przed VI Eliminacją Pucharu Polski WKKW

Przed nami kolejna Eliminacja Pucharu Polski WKKW, już od czwartku 4 sierpnia będziemy mogli oglądać rywalizację zawodników podczas  zawodów Strzegom Summer Tour. Jeźdźcy o punkty do klasyfikacji Pucharu Polski będą walczyć w 5 konkursach międzynarodowych i 4 konkursach krajowych. Na listach startowych zgłoszonych jest ponad 260 par z 17 państw. W trakcie imprezy zobaczymy zmagania najlepszych polskich juniorów i młodych jeźdźców, którzy będą walczyć o medale Mistrzostw Polski.

Bardzo interesująco zapowiada się rywalizacja wśród Seniorów i Juniorów, w zawodach wystartuje czołówka obu kategorii. Wśród Seniorów zobaczymy między innymi Mariusza Kleniuka (LKJ Hippologia Strzegom), Jerzego Krukowskiego (KJ Rakowiec Kwidzyn), Pawła Warszawskiego (SJ Baborówko), Artura Społowicza (KJ Jaroszówka) i Kamila Rajnerta (SCSJ Coval Biały Bór). W związku ze startem na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janerio na Hipodromie w Morawie nie zobaczymy  aktualnego lidera klasyfikacji  Pawła Spisaka.
Natomiast w kategorii Juniorów  wystartuję aktualna liderka Małgorzata Cybulska ( SKJ Sopot ), wiceliderka Julia Elzanowska (SJ Baborówko) oraz zajmująca trzecie miejsce Milena Jarowicz (ZKJ Przylep Lotnisko). W pozostałych kategoriach o punkty będą walczyć między innymi liderka kategorii Juniorzy Młodsi Martyna Kucharska (KJ Jaroszówka) oraz wiceliderka w kategorii Młodzicy Gabriela Kozłowska (SJ Baborówko)

Zawody rozpoczynają się już od czwartku, ujeżdżenie będzie odbywać  się w czwartek i piątek.
Cross został podzielony na dwa dni sobota i niedziela, a skoki zostaną rozegrane w piątek, sobotę i niedziele. Zapraszamy na Hipodrom w Morawie koło Strzegomia.

Prezentujemy listy zgłoszeń w zakładce Pucharu Polski WKKW.

 

Dodaj komentarz

© 2012 BonNote

Scroll to top