Informacje przed VII Eliminacją Pucharu Polski WKKW

Już w najbliższy weekend zostanie rozegrana kolejna Eliminacja Pucharu Polski WKKW w Bogusławicach. Organizatorem zawodów po raz pierwszy jest Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda na terenie Stada Ogierów w Bogusławicach. Zawodnicy będą walczyć o pucharowe punkty w czterech konkursach krajowych– CNC LL, CNC L, CNC P, CNC*.

Stado Ogierów w Bogusławicach to ośrodek z długoletnią tradycją sięgająca 1915r. Ośrodek się cały czas rozwija, a bardzo dobra  infrastruktura sprzyja organizacji zawodów na wysokim poziomie. Centralne położenie w kraju, czyni go dostępnym dla szerokiej rzeszy gości zainteresowanych tematyką konną.

Do zawodów zgłoszono ponad 130 par, a swój udział potwierdzili między innymi Mariusz Kleniuk (LKJ Hipologia Strzegom), Jerzy Krukowski (KJ Rakowiec Kwidzyń), Paweł Warszawski (SJ Baborówko) zajmujący wysokie lokaty w kategorii Seniorów. Szanse na zdobycie cennych punktów będą mieć zawodnicy, którzy zajmują dalsze pozycję w rankingu. 

W zawodach wystartuje również zajmujący trzecie miejsce w kategorii Juniorów Młodszych Diego Pieniaszek (KJ Stado Starogard Gdański) oraz spora grupa jeźdźców rywalizująca w kategorii Amator.

Zawody rozpoczynają się w dniu 04.08.2017 (piątek) konkursem ujeżdżenia dla klas CNC L, CNC P i CNC*. W sobotę (05.08.2017) odbędzie się konkurs ujeżdżenia dla klas mini LL i CNC LL, następnie zawodnicy  zmierzą się w próbie skoków przez przeszkody. W niedzielę (06.08.2017) rywalizację rozstrzygnie cross, po którym nastąpi oficjalna dekoracja. Zapraszamy do spędzenia weekendu w Bogusławicach.

 

Dodaj komentarz

© 2012 BonNote

Scroll to top