Informacje przed VII Eliminacją Pucharu Polski WKKW

Już w najbliższy weekend zostanie rozegrana kolejna Eliminacja Pucharu Polski WKKW w Kwiekach. Organizatorem zawodów po raz pierwszy jest Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych, dodatkowo Kwieki debiutują jako organizator zawodów międzynarodowych. Ośrodek się cały czas rozwija, a bardzo dobra infrastruktura sprzyja organizacji zawodów na wysokim poziomie. Zawodnicy będą walczyć o pucharowe punkty w czterech konkursach krajowych– CNC LL, CNC L, CNC P, CNC* oraz w jednym konkursie międzynarodowym CIC1*.
Do zawodów zgłoszono ponad osiemdziesiąt par, a swój udział potwierdzili między innymi Jerzy Krukowski (KJ Rakowiec Kwidzyń), Katarzyna Kokowska (SKJ Sopot), Żaneta Niczyporuk-Trela (JKS Dako-Galant) zajmujący wysokie lokaty w kategorii Seniorów. Szanse na zdobycie cennych punktów będą mieć zawodnicy, którzy zajmują dalsze pozycję w rankingu.
W zawodach wystartuję również wiceliderka w kategorii Juniorów Młodszych Pauline Wieczorek (LKS Dragon Nowelice), lider wśród Młodzików Diego Pieniaszek (KJ Stado Starogard Gdański) oraz spora grupa jeźdźców rywalizująca w kategorii Amator.
W sobotę zawodnicy będą uczestniczyć w próbie ujeżdżenia i skoków, a w niedziele rywalizacja przeniesie się na cross. Zapraszamy do spędzenia weekendu w Kwiekach.

Dodaj komentarz

© 2012 BonNote

Scroll to top