Informacje po VIII Eliminacji Pucharu Polski WKKW

Za nami już przedostatnia Eliminacja Pucharu Polski WKKW, która odbyła się na terenie Klubu Jeździeckiego Facimiech. W rozgrywanych zawodach na hipodromie niedaleko Krakowa wystartowało ponad 110 par z 3 państw. W ramach Pucharu rozegrano konkursy krajowe (CNC LL, CNC L, CNC P) oraz dwa konkursy międzynarodowe ( CIC1*, CCI1*), a dodatkowo Mistrzostwa Polski Amatorów oraz Zawody Towarzyskie.

Na prowadzeniu w kategorii Seniorów, mimo swojej nieobecności, pozostają: Paweł Spisak (JKS Dako Galant Skibno), na drugim miejscu nadal plasuję się Mariusz Kleniuk (LKJ „Hipologia” Strzegom), a na trzecim miejscu- Paweł Warszawski (SJ Baborówko).

W juniorach na czele Małgorzata Cybulska (SKJ Sopot), na drugim miejscu Julia Elzanowska (SJ Baborówko), a na trzecim Milena Jarowicz (ZKJ Przylep Lotnisko) ex aequo z Julią Ślązak (BPK), która zajęła trzecie miejsce w konkursie CCI1*.

Na prowadzenie w kategorii Juniorów Młodszych wyszła Katja Gontowiuk (ZKS Drzonków). Natomiast w pozostałych kategoriach nie mamy zmian w czołówce, wśród Młodzików prowadzi Diego Pieniaszek (KJ Stado Starogard Gdański),a w kategorii Amatorów niezmiennie w roli lidera jest Anna Sobańska (SJ Baborówko).

W Rankingu Klubowym pierwsze miejsce podium wciąż należy do SJ Baborówko, punkty dla zespołu zdobywają Paweł Warszawski i Jan Mossakowski startujący w kategorii Seniorów oraz w kategorii Juniorów Julia Elzanowska i w kategorii Amatorów liderka Anna Sobańska.

Już za dwa tygodnie ostatnia Eliminacja Pucharu, a dodatkowo Mistrzostwa Polski Seniorów i Mistrzostwa Polski Młodych Koni. Zapraszamy w dniach 16 do 18 września do Strzegomia.

Dodaj komentarz

© 2012 BonNote

Scroll to top