Wyniki WKKW w Kwiekach

Podczas rozgrywanych w Kwiekach Mistrzostw Pomorza w WKKW w kategorii seniorów zwyciężyła Katarzyna Kokowska (SKS Sopot) na Czarnolasie, która pierwszego miejsca nie oddała w żadnej próbie i pewnie dojechała z nim do mety próby terenowej. Srebrny medal wywalczyła Marta Orłowska (także z SKS Sopot) na Ancymonie, a brązowy Dorota Formella na Admirale (zawodniczka Pomorskiej Ligi Jeździeckiej Dziemiany).

Złoty medal w kategorii juniorów wywalczyła Weronika Laskowska na Paviusie (reprezentująca KS Beniaminek ze Starogardu Gdańskiego). Wicemistrzynią została Anhelika Mishlanova (zawodniczka Pomorskiej Ligi Jeździeckiej z Dziemian), która stoczyła zażartą walkę (pierwsza po ujeżdżeniu i skokach) o mistrzostwo, jednak trzeci wynik w próbie terenowej oznaczał dla Niej srebrny medal. Brązowy medal zdobyła Agata Imanowska (reprezentująca KS Beniaminek ze Starogardu Gdańskiego) na Butrymie.

 

W CNC 1* triumfował Kamil Rajnert na Jak Chef (CSJ Kowal Biały Bór) z wynikiem 42,1. Drugi był Łukasz Kazimerczak na Branco (SKJ Gryf Biały Bór). A do Panów po odbiór pucharów dołączyła Katarzyna Kokowska na Czarnolasie (SKJ Sopot).

Rundę P wygrał Piotr Piasecki na Bijou du Bois (SKJ Trawers Warszawa), drugie miejsce tym razem zajęła Katarzyna Kokowska na Brandy, a trzecie miejsce wywalczyła Agnieszka Rąbca na klaczy Nowia (Pomorska Liga Jeździecka Dziemiany).

Kompletne wyniki Mistrzostw Pomorza

Kompletne wyniki CNC

Dodaj komentarz

© 2012 BonNote

Scroll to top