Zestawienie uczestników zawodów WKKW w Kwiekach

W związku z upłynięciem terminu zgłoszeń lista uczestników została zamknięta.
Ewentualne kolejne osoby i konie będą umieszczane na liście rezerwowej.
Bardzo prosimy o informacje o rezygnacjach ze startów, aby móc przyjąć kolejnych uczestników.

Przewidywane godziny początków konkursów

Sobota
ujeżdżenie: LL – 7:50, L – 10:00, P – 11:35, 1* – 12:50
skoki: LL – 15:10, L – 16:05, P – 16:45, 1* – 17:15

Niedziela
kros: LL – 10:00, L – 11:30, P – 12:40, 1* – 13:50

Przy zmianie ilości uczestników mogą nastąpić drobne korekty

CNC Kwieki 20-21.10.2012
Zapisy
LP Klasa Koń Zawodnik Klub
1 LL Carenzo Monika Becker Niezrzeszona MZA
2 LL Quintero Monika Becker Niezrzeszona MZA
3 LL Pasjonata Lisa Julia Bisewska mł.01 AKJ Trójmiasto
4 L Wicher Anna Bortnik jr.mł97 SKJ Trawers Warszawa
5 L Colorado Agnieszka Burzyńska SKJ Zastawno
6 P Czeremis Agnieszka Burzyńska SKJ Zastawno
7 1* Dżeser Tomasz Burzyński SKJ Zastawno
8 1* Bonita Sonia Chwirot jr96 KJ Lubiczówka
9 P Sojuz Małgorzata Cybulska jr.mł98 SKJ Trawers Warszawa
10 L Lesant Vivienn Ćmok-Matuska jr94 SKJ Sopot
11 LL Rohan Paulina Ćwiklińska AKJ Trójmiasto
12 LL Sporna Agata Ćwiklińska jr.mł98 AKJ Trójmiasto
13 1* Admirał Dorota Formella PLJ Dziemiany
14 LL Gwinea Piotr Gębicki KJ Bertyn Pasłęk
15 LL Hayden Anna Głuskiewicz PLJ Dziemiany
16 L Generał Grande Paulina Grzyb jr96 LKJ Cwał Poznań
17 LL Butrym Agata Imanowska b/d
18 P Inspiration Maria Januszewska jr 95 LKS Dragon Nowielice
19 L Wróżbita II Zuzanna Januszewska jr.mł00 LKS Dragon Nowielice
20 LL Malaga Julia Kania jr.mł00 SKJ Trawers Warszawa
21 LL Solandria Anna Karpińska jr.mł00 UKJ Karmen Niekłonice
22 1* Bora . Łukasz Kaźmierczak SKJ Gryf Biały Bór
23 1* Branco Łukasz Kaźmierczak SKJ Gryf Biały Bór
24 P Godecja Łukasz Kaźmierczak SKJ Gryf Biały Bór
25 L Haggir Natalia Klebba jr.mł99 CSJ Coval Biały Bór
26 P Brandy Katarzyna Kokowska SKJ Sopot
27 1* Czarnolas Katarzyna Kokowska SKJ Sopot
28 L Rosalie Katarzyna Kokowska SKJ Sopot
29 P Ordon Marta Kosik jr95 CSJ Coval Biały Bór
30 1* Piram Justyna Kotowska SKJ Sopot
31 LL Wiagra Anna Królikowska SKJ Trawers Warszawa
33 LL Pavius Weronika Laskowska jr.mł99 KS Beniaminek 03 Starogard Gdański
34 LL Eleanor Rigby Jerzy Lipkowski SKJ Sopot
35 L Tuluza Jerzy Lipkowski SKJ Sopot
36 P Jurand Edwad Lipkowski. SKJ Sopot
37 L Czarka Natalia Łata yr91 UKJ Karmen Niekłonice
38 L Best Of 3 Irena Matysiak CSJ Coval Biały Bór
39 LL Navarro Angelika Mishlanova jr.mł98 PLJ Dziemiany
40 1* Ancymon Marta Orłowska jr94 SKJ Sopot
41 L Oxygene Marta Orłowska jr94 SKJ Sopot
42 LL Daisy Tomasz Pałkowski KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
43 LL Dolce Vita Jarosław Pawłowski KJ Walor Nowa Mała Wieś
44 L Finito Jarosław Pawłowski KJ Walor Nowa Mała Wieś
45 LL Fiona Jarosław Pawłowski KJ Walor Nowa Mała Wieś
46 L Kadarka Jarosław Pawłowski KJ Walor Nowa Mała Wieś
47 L Kama Jarosław Pawłowski KJ Walor Nowa Mała Wieś
48 1* Dobrodzień Katarzyna Piasecka jr96 SKJ Trawers Warszawa
49 1* Jędrusia Katarzyna Piasecka jr96 SKJ Trawers Warszawa
50 P Bijou du Bois Piotr Piasecki SKJ Trawers Warszawa
51 L Bastion Joanna Piechna yr93 KJ Eco-Milk Kamionki
52 LL Pokusa Sylwia Pospieszna SKJ Sopot
53 1* Jak Chef Kamil Rajnert CSJ Coval Biały Bór
54 LL Nowia Agnieszka Rąbca AKJ Trójmiasto
55 P Wenecja Paweł Rutkowski KJ Eco-Milk Kamionki
56 P Czasaga Katarzyna Sas-Uhrynowska SKJ Trawers Warszawa
57 P Arco W. Piotr Skierkowski KJ Eco-Milk Kamionki
58 LL El-Vito Jesika Sosnowska jr97 PLJ Dziemiany
59 LL Konwalia Magdalena Surowiec jr95 SKJ Trawers Warszawa
60 LL Wiraż Dominika Wojtaszek jr.mł98 UKJ Karmen Niekłonice

Dodaj komentarz

© 2012 BonNote

Scroll to top