O FIRMIE HOSER

hoser

Po trzydziestu latach doświadczenia w handlu tworzywami sztucznymi doszliśmy do wniosku, że nasze doświadczenia możemy wykorzystać w inny sposób. Drugą przyczyną naszego zainteresowania tematyką podłoży jeździeckich była nasza wiedza o wymaganiach technicznych dotyczących ujeżdżalni i podłóż wykorzystywanych w hippice, ponieważ przez lata zapewnialiśmy wsparcie techniczne i doradztwo znanej firmie budującej ujeżdżalnie. Wiedzieliśmy więc o zapotrzebowaniu na maty dla koni, a także o technicznych wymaganiach produkcji, która może odnieść sukces.

W efekcie naszych planów, po wielu konsultacjach powstała nasza prasownia tworzyw sztucznych w Kodersdorf  w Saksonii, zatrudniająca 20 pracowników i produkująca miesięcznie ok. 14 000 mat, co stanowi wagę ok. 300 ton. Dzięki wysokiej jakości mat do ujeżdżalni, nasze pierwsze produkty znalazły zastosowanie w Niemczech, Hiszpanii, Grecji, Rosji, Malezji itd. Obecnie produkujemy maty i wykonujemy place konkursowe dla naszych klientów na całym świecie.

Obecnie oferujemy kompleksową obsługę przy budowie placów konkursowych, a także szeroki asortyment wyrobów z tworzyw sztucznych: maty do ujeżdżalni, perforowane, do stajni i boksów, maty do jazdy westernowej.

Zastosowanie tworzywa sztucznego PVC w naszych produktach jest świadomą decyzją, ponieważ dzięki swoim wspaniałym właściwościom dokładnie spełnia wymagania dla naszych produktów. W naszych produktach nie stosujemy gumy, ponieważ naszym zdaniem ten materiał w obchodzeniu się z końmi ma więcej negatywnych niż pozytywnych właściwości.

© 2012 BonNote

Scroll to top